10605. 457. Closed Online auction Paintings and graphics
19 000 HUF
0 HUF
Pataki Ferenc (1941-): Izzó ősz. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével, fakeretben, 49×64,5 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras