10598. 457. Closed Online auction Paintings and graphics
12 000 HUF
0 HUF
Pörge Gergely (1858-1930): Piac, 1909. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, üveg bal alsó sarkában repedt, 14×20 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras