10601. 457. Closed Online auction Paintings and graphics
3 000 HUF
0 HUF
Prihoda István (1891-1965) - Glatter Gyula (1886-1927): Ivóban (Pipázó kocsis). Színezett rézkarc, papír, jelzett a karcon, üvegezett fakeretben, 23×29 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras