17 000 HUF
44,04 EUR, 48,57 USD
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Gesztusok (cím nélkül), 2003. Vegyes technika, karton, jelezve jobbra lent, üvegezett keretben. 41×30,5 cm