950 000 HUF
2 461,14 EUR, 2 714,29 USD
Scheiber Hugó (1873-1950): Zenélő nő. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Borbély László művészettörténész tanulmányával. Üvegezett fakeretben. 39,5x29 cm / mixed technique on paper, signed lower right, With the essay by art historian László Borbély. Framed.