10727. 457. Closed Online auction Paintings and graphics
22 000 HUF
15
0 HUF
Szász Endre (1926-2003): Szürrealisztikus Hölgy. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (31/100), apró felületi törésnyommal, üvegezett fakeretben, 31,5x44 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras