40 000 HUF
103,63 EUR, 114,29 USD
Váczi András (1967-): Planeet spiraal. Olaj., vászon, kartonra kasírozva. Jelzés nélkül. Reprodukálva: https://www.artmajeur.com/andras-vaczi/en/artworks/12336692/planeet-spiraal. 39x48 cm.