10082. 457. Closed Online auction Paintings and graphics
38 000 HUF
0 HUF
Vágfalvi Ottó (1925-2015): "Szélben" (Balatoni táj). Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán a művész autográf feliratával és névjegyével, dekoratív fakeretben, 35×50 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras