10789. 457. Closed Online auction Paintings and graphics
36 000 HUF
0 HUF
Vasarely Victor (1908-1997): Op-art kompozíció Vega sorozat. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton,33x34 cm Üvegezett fa keretben. Hátoldalán a Gyergyai galéria kiállítási plakátja, Csepregi gyűjteményből
Photo of the item taken by : nagy_andras