150 000 HUF
388,60 EUR, 428,57 USD
Vén Emil (1902-1984): Krúdy Gyula portréja. Olaj, vászon, jelzett és autográf ajándékozási sorokkal a hátoldalán (Losonci Miklósnak, monográfusának?). Apró felületi sérülésekkel (festék lepergéssel). Dekoratív fakeretben, 60x45,5 cm. / oil on canvas, signed on the reverse, with small surface damages, framed