10792. 457. Closed Online auction Paintings and graphics
42 000 HUF
0 HUF
Záhonyi Géza (1889-?): Parád környéki táj, 1952. Olaj, vászon, jelzett, dekoratív fakeretben, keret hátoldalán kiállítási raglap töredékekkel, 55×68,5 cm
Photo of the item taken by : pk