Number of items: 797

Fehér László (1953-): Hajléktalan vacsorája, 2014. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. IX/X. számozással, lap alján Fehér László autográf ajándékozási soraival Haraszty István (1934-2022) szobrász, festőművész 80. születésnapjára. 56x80 cm. / László Fehér (1953-): Supper of a homeless, 2014. Screenprint on paper, signed, proof print, with autograph dedication lines on the reverse. 56x80 cm.
10049.

Fehér László (1953-): Hajléktalan vacsorája, 2014. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. IX/X. számozással, lap alján Fehér László autográf ajándékozási soraival Haraszty István (1934-2022) szobrász, festőművész 80. születésnapjára. 56x80 cm. / László Fehér (1953-): Supper of a homeless, 2014. Screenprint on paper, signed, proof print, with autograph dedication lines on the reverse. 56x8...

120 000 HUF
310,88
342,86

10051.

90 000 HUF
233,16
257,14

Reigl Judit (1923-2020): Portré. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton, számozott: 1213/1500, 19,5x24 cm / screenprint on paper, signed on the print, numbered: 1213/1500
10052.

20 000 HUF
51,81
57,14

10053.

55 000 HUF
142,49
157,14

Aknay János (1949): Festő angyal akril merített papír 40x30 cm Keretben, kereten kis sérüléssel
10054.

80 000 HUF
207,25
228,57

Szíj Kamilla (1957-): Cím nélkül, 2021. Grafit, színes ceruza, papír és fénymásolat pasuzpapíron. Jelzett és datált a hátoldalán. 50x40 cm
10055.

80 000 HUF
207,25
228,57

Vlagyimir Lebedev (1891-1967): Art deco alak. Tus, vegyes technika, papír. Jelzés nélkül. Szélei kissé sérült. 27,5x19 cm / Vladimir Lebedev (1891-1967), Russian avantgarde painter: Art deco figure. Ink and mixed technique on paper, unsigned, edge of the sheet slightly damaged. 27,5x19 cm
10056.

38 000 HUF
98,45
108,57

10057.

80 000 HUF
207,25
228,57

10058.

50 000 HUF
129,53
142,86

10059.

42 000 HUF
108,81
120,00

Richard Paul Lohse (1902-1988): Konkrét kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott. Üvegezett fakeretben. 18x18 cm
10060.

70 000 HUF
181,35
200,00

Manfred Mohr (1938-): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 2009-21. Computer nyomat, papír, jelzett, számozott: 0 1/1. Egyedi, gyűjtői darab!
10061.

110 000 HUF
284,97
314,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF