Kovács Attila (1938-2017): Koordináta geometria 1973/75. Szitanyomat, papír, jelzett és számozott (85/100) a hátoldalán, 60x75cm. / screenprint on paper, signed and numbered (85/100) on the reverse
Heinrich Schwarz (1903-1977): Antilop, 1955. Olaj, papír. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal 36x48 cm. Tagja volt a berlini "Der Ring" művész egyesületnek.Pályája az ötvenes években teljesedett ki.1955-ben 1957-ben és 1959-ben is részt vett a Nagy Berlini Művészeti Kiállításon. Művei (szobrai, domborművei, falfestményei) számtalan német városban megtalálhatók. Német aukciósházak f...
Nádler István (1938-): Cím nélkül, 2016. Akril, papír, jelezve jobbra lent. L 1/1 számozással. 49x39 cm. Üvegezett fakeretben. Egyedi, gyűjtői darab! / acrylic on paper, signed lower right. Numbered: L 1/1. Framed. 49x39 cm
Kőrösi Papp Kálmán (1940-): Bohóc, 1984. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 50x40 cm. Dekoratív fakeretben. / oil on fibre wood, signed, with autograph description on the reverse, framed. 50x40 cm
Márk Lajos (1867-1940): Dáma fotelben (vázlat). Olaj, vászon, kartonon jelezve jobbra lent. Proveniencia: Orosz Péter, a 2007-ben megjelent Márk Lajos kötet szerzőjének és családjának gyűjteményéből. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 80×60 cm /
Tipary Dezső (1887-1967): Tehenek a vízparton. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Restaurált. Kis sérüléssel. Reprodukálva: Tipary Dezső élete és művészete. Bp., 2010, GMR Reklámügynökség. 117. oldal, 34. képtábla. Fakeretben. 75×100 cm. A tételhez hozzátartozik a könyv, amelyben reprodukálva a festmény. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Dezső Tipary (1887-1967): Cows on the banks of a...