Number of items: 797

Váczi András (1967-): Híd, hajó. Réz nyomódúc. 11x16 cm.
10767.

3 000 HUF
7,77
8,57

Vértes Éva (-): Absztrakt kompozíció. Akril, vászon. 40×40 cm
10768.

4 000 HUF
10,36
11,43

Vida Zoltán (1926-): Vízparti táj, 1976. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 20x29 cm.
10769.

9 000 HUF
23,32
25,71

Váczi András (1967-): Planeet spiraal. Olaj., vászon, kartonra kasírozva. Jelzés nélkül. Reprodukálva: https://www.artmajeur.com/andras-vaczi/en/artworks/12336692/planeet-spiraal. 39x48 cm.
10770.

40 000 HUF
103,63
114,29

Helene Wagner (1878-1956): Stuttgarti táj. Olaj, vászon. Jelzett. kisebb felületi sérülésekkel
10771.

24 000 HUF
62,18
68,57

cca 1930 Vértes Marcell (1895-1961): Brno one step kőnyomatos plakát paszpartuban / Lithography poster sign: Vértes Wien 25x33 cm
10772.

10 000 HUF
25,91
28,57

Varga Nándor Lajos (1895-1978): Latinka (Latinca) Sándor. Rézkarc, papír, jelzett, a lap egyik fele hullámos, 29x20 cm
10773.

2 000 HUF
5,18
5,71

Varga Mátyás (1910-2002): Vajdahunyad vára, 1940. Fametszet, papír, jelzés nélkül, 26×18 cm
10774.

1 000 HUF
2,59
2,86

Vass Elemér (1887-1957): Magvető. Olaj, karton, jelezve jobbra lent, Hátoldalán korabeli címkén feliratozott és 150 korona árral. Dekoratív fakeretben. 49x34,5 cm / oil on board, signed, with old label on the reverse, framed
10775.

55 000 HUF
142,49
157,14

Vén Emil (1902-1984): Krúdy Gyula portréja. Olaj, vászon, jelzett és autográf ajándékozási sorokkal a hátoldalán (Losonci Miklósnak, monográfusának?). Apró felületi sérülésekkel (festék lepergéssel). Dekoratív fakeretben, 60x45,5 cm. / oil on canvas, signed on the reverse, with small surface damages, framed
10776.

150 000 HUF
388,60
428,57

Vasarely Victor (1908-1997): Op-art kompozíció. Ofszet nyomat, papír. Jelzett a nyomaton. Lapméret: 52,5x39 cm.
10777.

14 000 HUF
36,27
40,00

Vasarely Victor (1908-1997): CENTAURI-XXII. Heliogravűr, papír. Neuchatel, Éditions du Griffon kiadása. 32x19,5 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): CENTAURI-XXII. Photogravure on paper. Neuchatel, Éditions du Griffon. 32x19,5 cm.
10778.

28 000 HUF
72,54
80,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF