140 000 HUF
362,69 EUR, 400,00 USD
Boch & Fréres Virágos art deco kancsó és tál. La Louviere, Belgium cca 1920. Dekorterv: Raymond Chevallier. Kézzel festett, a tál plasztikus, aranyozott, jelzett, kis kopással. Kancsó m: 16 cm, tányér d: 22 cm