11502. 457. Closed Online auction Art-ceramics
4 800 HUF
0 HUF
Gorka Iparművészeti Vállalat pálinkás készlet, kerámia, jelzett, mázrepedésekkel, egyik pohár sérült, h: 33 cm, m: 6 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras