11559. 457. Closed Online auction Art-ceramics
5 000 HUF
0 HUF
Tányér, 2 db. Torda, cca 19. sz. közepe, mázas kerámia, kopott, egyik restaurált, d: 20-21 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras