260 000 HUF
673,58 EUR, 742,86 USD
1874 körül, Zsolnay virágmintás dÃszváza. Festett porcelánfajansz. SzűkülÅ‘ talpról szélesedÅ‘ gömbölyded vázatesten mézsárga csÃkokkal tagolt mezÅ‘kben stilizált pázsitminta, illetve medalionokban krizantém- és liliomminták. Jelzett: alján masszába nyomott Z.W. PÉCS felirat és formaszám. Kis kopással, m: 21,5 cm