12063. 457. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
2 000 HUF
32
0 HUF
Apátfalva, 1873, Dísztál. Csukán János. 1873 felirattal, jelzett, kis sérüléssel és hátoldalán hiánnyal, d: 22,5 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras