12062. 457. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
1 000 HUF
10
0 HUF
Apátfalva, cca 19. sz vége, dísztál. Emlék felirattal, jelzett, kis sérüléssel, repedéssel, d: 22 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras