11788. 457. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
2 000 HUF
10
0 HUF
Herendi Viktória mintás csészealj, jelzett, kézzel festett, minimális kopással, d: 11,5 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras