24 000 HUF
62,18 EUR, 68,57 USD
Herendi lila Fleurs des Indes (Indiai kosár) mintás, fodros peremén áttört és aranyozott díszítéses tál. Falra akasztható, jelzett, hajszálrepedéssel, d: 39,5 cm