11890. 457. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
3 000 HUF
0 HUF
Hollóházi retro váza, sárga-fehér alapszÃnű, felfelé szűkülÅ‘ forma, jelzett, minimális kopással, m: 25 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras