320 000 HUF
829,02 EUR, 914,29 USD
Villeroy & Boch Vivian 12 személyes exkluzív porcelán étkészlet. Aranyozott, jelzett, hibátlan. CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK