180 000 HUF
466,32 EUR, 514,29 USD
Villeroy & Boch Vivian Gold 12 személyes mokkás és teás készlet. Aranyozott, jelzett, hibátlan. 51 darabos. Kanna 23 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL NEM POSTÁZZUK