380 000 HUF
984,46 EUR, 1 085,71 USD
Villeroy & Boch, XIX. sz., judaika ivókorsó, platina mázas fajansz, tetején Dávid-csillag ábrázolással, jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm