100 000 HUF
259,07 EUR, 285,71 USD
Zsolnay bagoly. Nagy méretű, zöld és aranyló eozinmázakkal festett porcelánfajansz. Kis mázhibával, jelzett: Zsolnay öttornyos márkajelzés. 28,5 cm