11807. 457. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
16 000 HUF
0 HUF
Zsolnay kisplasztika - üldögélő kendős kislány kosárral. Terv.: Sinkó András, eozin mázakkal festett öntött finomfajansz. Jelzett, kis kopottsággal, 10,5x6,5x7,5 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras