11817. 457. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
2 800 HUF
0 HUF
Zsolnay virágmintás 5 személyes porcelán teás készlet. Matricás, jelzett, kopásnyomokkal, kanna fedele ragasztott és lepattanással, egyik csészealjon repedéssel.
Photo of the item taken by : karap_norbert