340 000 HUF
880,83 EUR, 971,43 USD
cca 1881, Zsolnay áttört mintás duplafalú dÃszedény. Gazdag áttört mintával dÃszÃtett, sárkányt formázó fedélfogóval. Jelzett: alján kobaltkék családi pecsét. Repedezett mázzal, belsejében erÅ‘sebb mázrepedésekkel. Kopással, d: 21 cm, m: 22 cm