50 000 HUF
16
cca 1890, Zsolnay petróleumlámpa 3 darabos rész tétel, szerelék nélkül, keleties aranykontúrozott virágmintákkal díszítve, lámpatest m: 19 cm, d: 17 cm, korong részek d: 13,5 cm. Jelzett, kopással, lámpatest alján pattanásokkal.