Number of items: 527
3055718
11773
457
Other collectibles
Herend hecsedli mintás kínáló tálka pár. 2. oszt. jelzéssel, hibátlan, d: 14 cm
6 000 HUF
3058230
11774
457
Other collectibles
Herend reklámos asztaldísz, jelzett, hibátlan, 8,5x6,5 cm
4 000 HUF
3058239
11775
457
Other collectibles
Zsolnay virágmintás váza, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
5 000 HUF
3058295
11776
457
Other collectibles
2 db Herendi porcelán rózsa. Kézzel festett jelzett, kisebb hibákkal kb 8 cm
5 000 HUF
3053084
11777
457
4600
Other collectibles
Herendi Viktória mintás tejkiöntő, jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 7 cm
4 600 HUF
3062018
11779
457
Other collectibles
Herendi virágmintás fűszerkínáló pár, talapzaton álló oroszlánlábas díszítéssel, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 7,5 cm
5 000 HUF
2972732
11780
457
Other collectibles
Herendi Viktória mintás cigarettatartó, kopással, jelzéssel, m: 7,5 cm
2 800 HUF
3036627
11781
457
Other collectibles
Herendi, petrezselyem mintás porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett minimális kopással d: 8 cm
1 800 HUF
3020820
11782
457
Other collectibles
Herendi zöld rózsa mintás kínáló. Kézzel festett, jelzett, kopással 6 cm
1 400 HUF
3060142
11783
457
Other collectibles
Herend Porcelán kosár kínáló. Jelzett, kis kopással, 18x11,5x13 cm
2 000 HUF
3060144
11784
457
Other collectibles
Herendi lila virágmintás váza, repedéssel, jelzett, m: 11,5 cm
1 000 HUF
3060173
11785
457
Other collectibles
Herend 2 darab plasztikus virágmintás gyertyatartó pár. Jelzett, rózsákon pattogzások, egyik darab felső része nem rögzített, m: 13 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m