Number of items: 527
2971374
11798
457
42000
Other collectibles
Zsolnay art deco hólyagos váza. Karélyosan tagolt vázatestén savmaratott felülete ritka mézsárga eozin mázakkal fedett, jelzett, talpánál minimális mázkopással, m: 20 cm
42 000 HUF
2717467
11799
457
40000
Other collectibles
40 000 HUF
3011744
11800
457
Other collectibles
18 000 HUF
2809745
11801
457
26000
Other collectibles
26 000 HUF
3055734
11802
457
24000
Other collectibles
cca 1890, Zsolnay konyhai lámpa súly. Jelzés nélkül, duplafalú keleti mintával, kopással, d: 10 cm
24 000 HUF
3022206
11803
457
19000
Other collectibles
Zsolnay virág mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 27 cm
19 000 HUF
2873270
11804
457
Other collectibles
Zsolnay eozin mázas váza, jelzett, hibátlan, m: 16 cm
12 000 HUF
2377614
11805
457
19000
Other collectibles
19 000 HUF
3055713
11806
457
Other collectibles
Zsolnay ökörvér mázas váza. Jelzett, kis kopással, m: 12 cm
16 000 HUF
3058530
11807
457
Other collectibles
Zsolnay kisplasztika - üldögélő kendős kislány kosárral. Terv.: Sinkó András, eozin mázakkal festett öntött finomfajansz. Jelzett, kis kopottsággal, 10,5x6,5x7,5 cm
16 000 HUF
3062028
11808
457
Other collectibles
Zsolnay eozin mázas bagoly. Jelzett, egy kis mázsérüléssel, m: 16 cm
18 000 HUF
3005303
11810
457
Other collectibles
Zsolnay kacsa figurális névjegykártya tartó. Formába öntött fehércserép, ökörvér színű eozinmázzal borítva, alján eozinnal pecsételt jelzés. Terv.: Török János. Kopással, kis lepattanással, m: 13,5 cm
18 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m