Glass-objects Number of items: 430
3034256
12236
457
380000
Glass-objects
Other collectibles
Mats Jonasson (svéd, 1945-): Kristály szobor / dísz, alulról világító állványon. Jelzett., sorszámozott 147/299. Üveg 28 cm. / Mats Jonasson svéd design crystal statue. Marked, numbered 28 cm With lightning stand
380 000 HUF
3034506
12237
457
240000
Glass-objects
Other collectibles
240 000 HUF
3034521
12238
457
140000
Glass-objects
Other collectibles
Art deco likőrös készlet. M. Powolny, Szilézia, XX. sz. eleje. Kézzel készült anyagában színezett, csiszolt üveg dugóval. hat személyes, hibátlan. Kiöntő m: 20 cm / Silesian art deco glass liqueur set for 6
140 000 HUF
3037402
12239
457
120000
Glass-objects
Other collectibles
Murano Cenedese Blue Ocean oválváza. Terv.: Cenedese Vetri, cca 1960, fújt és kézzel formázott, az óceánt idéző türkizkék színű, scavo technikával készült iparművész váza. Alján jelzett: Cenedese. Hibátlan, h: 23 cm, m: 18 cm /// A Murano üvegeken alkalmazott scavo technika a régészeti ásatásokon feltárt római üvegek felületét idézi. Az eljárás során korrozív sók és ásványi anyagok olvadnak a tá...
120 000 HUF
3034422
12240
457
120000
Glass-objects
Other collectibles
Lötz szecessziós váza, irizáló fújt üveg, szép állapotban. Jelzés nélkül. Hibátlan. Ausztria 1900 körül. m: 19 cm
120 000 HUF
2880098
12241
457
90000
Glass-objects
Other collectibles
Skandináv design kristály gyertyatartó Hibátlan 17x19 c,
90 000 HUF
3034444
12242
457
60000
Glass-objects
Other collectibles
Lötz szecessziós váza, irizáló fújt üveg, anyagában színezett. Jelzés nélkül. Hibátlan. Ausztria 1900 körül. m: 16 cm
60 000 HUF
2976506
12243
457
55000
Glass-objects
Other collectibles
Murano stúdiómunka. Anyagában színezéssekkel, elhúzott millefiori mintákkal. Jelzés nélkül, talpánál kopással, pattogzással, m: 37,5 cm
55 000 HUF
3034455
12244
457
40000
Glass-objects
Other collectibles
Kék-piros muranoi talpas váza. Kétrétegű, anyagában színezett, hibátlan 18,5 cm
40 000 HUF
2654021
12245
457
40000
Glass-objects
Other collectibles
1998 Swarovski Pegazus kristály figura, hibátlan, eredeti dobozában, m: 13 cm
40 000 HUF
2987771
12246
457
48000
Glass-objects
Other collectibles
cca 1930 WMF Ikora art deco üvegváza, terv.: Kar Wiedmann, jelzés nélkül, hibátlan, m: 10,5 cm
48 000 HUF
3059110
12247
457
38000
Glass-objects
Other collectibles
1929, Vajdaság, Sikinger Jákob vajdasági zsidó szódáskereskedő Bácsordas (Karavukovo), szódásüvege. "SIKINGER JÁKOB KARAVUKOVO" felirattal síkokra tagolódó barackszínű szódásüveg szerb cirill betűs fejjel, korából adódó pattogzásokkal, összességében jó állapotban, m: 30,5 cm
38 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035