240 000 HUF
621,76 EUR, 685,71 USD
Fratelli Toso muranoi millefiori díszváza. Kézzel készült virágmozaikos hutaüveg szabálytalan formában elrendezett virágokkal, jelzett, nagy méretű, hibátlan XX. sz. eleje. m: 30 cm