Glass-objects

Number of items: 430

Zwack Unicum Gyomorerősítő nagyméretű likőrös üveg, szájánál pattanással, m: 39,5 cm, ritka!
12273.

18 000 HUF
46,63
51,43

Vidrios Gordiola Mallorca spanyol váza, borostyánszínű, szakított hutaüveg, anyagában színezett, etikettel jelzett, m: 29 cm
12274.

14 000 HUF
36,27
40,00

Vera Walther, Fabrique en Allemagne: Design stúdióüveg olajégő. Fújt és színezett pilleüveg, bronz szerelékkel, jelzett, hibátlan, m: 22 cm
12275.

16 000 HUF
41,45
45,71

cca 1900 Bohemia uránzöld üveg talpas kínáló, címkével jelzett, talpazatán minimális pattogzással, d: 21 cm, m: 20,5 cm
12276.

12 000 HUF
31,09
34,29

Berekfürdői citromsárga krakléüveg váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 26 cm
12277.

9 500 HUF
24,61
27,14

Nagy méretű díszváza. Fújt, üvegszállal díszített, anyagában színezett, hibátlan. m: 42 cm
12278.

12 000 HUF
31,09
34,29

Antik krémes színezésű kék hutaüveg pohár garnitúra, 8 db, jelzés nélkül, hibátlan, m: 12,5-13 cm
12279.

12 000 HUF
31,09
34,29

Borostyánüveg kraklé likőrös készlet. Anyagában színezett. Palack 25 cm + 5 db pohár, kettőn minimális lepattanással
12280.

10 000 HUF
25,91
28,57

Ólomüveg mennyezeti lámpabúra, kis kopással, pálmafa mintával, d: 41 cm
12281.

12 000 HUF
31,09
34,29

Dekoratív sárga ólomkristály, tál, hibátlan, d: 21,5 cm
12282.

6 000 HUF
15,54
17,14

Dutz Collection retró skandináv váza, tervező: Henryk Rysz, fújt üveg, etikettel jelzett, m: 18 cm
12283.

6 000 HUF
15,54
17,14

Sklo Union Josef Hospodka cseh kék-piros színezett üveg kínáló, jelzés nélkül, hibátlan, 30x18x11 cm
12284.

12 000 HUF
31,09
34,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF