Glass-objects
Number of items: 430
3051851
12273
457
Glass-objects
Other collectibles
Zwack Unicum Gyomorerősítő nagyméretű likőrös üveg, szájánál pattanással, m: 39,5 cm, ritka!
18 000 HUF
3032492
12274
457
14000
Glass-objects
Other collectibles
Vidrios Gordiola Mallorca spanyol váza, borostyánszínű, szakított hutaüveg, anyagában színezett, etikettel jelzett, m: 29 cm
14 000 HUF
3051449
12275
457
Glass-objects
Other collectibles
Vera Walther, Fabrique en Allemagne: Design stúdióüveg olajégő. Fújt és színezett pilleüveg, bronz szerelékkel, jelzett, hibátlan, m: 22 cm
16 000 HUF
3058529
12276
457
Glass-objects
Other collectibles
cca 1900 Bohemia uránzöld üveg talpas kínáló, címkével jelzett, talpazatán minimális pattogzással, d: 21 cm, m: 20,5 cm
12 000 HUF
3057452
12277
457
9500
Glass-objects
Other collectibles
Berekfürdői citromsárga krakléüveg váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 26 cm
9 500 HUF
2286403
12278
457
Glass-objects
Other collectibles
Nagy méretű díszváza. Fújt, üvegszállal díszített, anyagában színezett, hibátlan. m: 42 cm
12 000 HUF
3055844
12279
457
Glass-objects
Other collectibles
Antik krémes színezésű kék hutaüveg pohár garnitúra, 8 db, jelzés nélkül, hibátlan, m: 12,5-13 cm
12 000 HUF
3032823
12280
457
Glass-objects
Other collectibles
Borostyánüveg kraklé likőrös készlet. Anyagában színezett. Palack 25 cm + 5 db pohár, kettőn minimális lepattanással
10 000 HUF
3036938
12281
457
Glass-objects
Other collectibles
Ólomüveg mennyezeti lámpabúra, kis kopással, pálmafa mintával, d: 41 cm
12 000 HUF
2886544
12282
457
Glass-objects
Other collectibles
Dekoratív sárga ólomkristály, tál, hibátlan, d: 21,5 cm
6 000 HUF
2790441
12283
457
Glass-objects
Other collectibles
Dutz Collection retró skandináv váza, tervező: Henryk Rysz, fújt üveg, etikettel jelzett, m: 18 cm
6 000 HUF
3036741
12284
457
Glass-objects
Other collectibles
Sklo Union Josef Hospodka cseh kék-piros színezett üveg kínáló, jelzés nélkül, hibátlan, 30x18x11 cm
12 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m