Slovakia Number of items: 439
3058152
42516
457
Slovakia
Postcards
T3/4
Pöstyén-fürdő, Kúpele Piestany; utca. Ponger Salamon kiadása / street view (Rb)
2 600 HUF
3058018
42517
457
Slovakia
Postcards
T3
1898 (Vorläufer) Pöstyén, Pistyan, Piestany; Régi fürdő tér, fürdőkocsisok / Alter Badehausplatz / old baths, spa carriage, folklore. Stengel & Co. (szakadt / tear)
3 000 HUF
3058210
42518
457
Slovakia
Postcards
T2/3
1907 Pöstyén, Pistyan, Piestany; Vor der cur, Nach der cur / A kezelés előtt a kezelés után, humoros lap pénztárcával. L. Bernas kiadása / Before and after the cure, humour with wallets
4 000 HUF
3058177
42519
457
Slovakia
Postcards
T2/3
1900 Pöstyén, Pistyan, Piestany; Franz Josef Bad, Kirche, Kurhaus, Bäder, Infanterist, Kurhaus, Bäder, Herrengasse, Kur hotel/ Ferenc József fürdő, Gyógyterem, Fürdők, infanterista, fürdőkocsis, fürdő, utca / spa, bathing houses, street view, hotel, chapel, infanterist (spa carriage). Art Nouveau, floral, litho (EB)
5 000 HUF
3058367
42520
457
Slovakia
Postcards
T2/3
1905 Pöstyén, Pistyan, Piestany; Gyógyterem, Ferencz József fürdő, fürdők, fürdőkocsi. Gipsz H. kiadása / spa, bathouse, spa carriage. Art nouveau, floral (fl)
5 000 HUF
3058255
42521
457
Slovakia
Postcards
T3/4
1899 (Vorläufer) Pöstyén, Pistyan, Piestany; Fürdő szálloda, kávéház / részlet az új parkból / spa, hotel, café, new park. Ritter & Kloeden Art Nouveau litho (vágott / cut)
5 000 HUF
3058381
42522
457
2200
Slovakia
Postcards
T3
1899 (Vorläufer) Pöstyén, Piestany; Park részlet a Vág partján, komp. A. Bernas kiadása / Váh riverside, park, ferry (kopott élek / worn edges)
2 200 HUF
3058407
42523
457
Slovakia
Postcards
T2/3
1901 Pöstyén, Piestany; Ferencz József utca és Fürdő szálloda, kávéház, éjszaka. A. Bernas kiadása / street view, spa hotel, café, at night (EB)
2 600 HUF
3058433
42524
457
3800
Slovakia
Postcards
T2/3
1914 Pöstyén, Pistyan, Piestany; Hársfa szálló, Stern M. üzlete. Kohn Bernát kiadása / Hotel Linde, shop (gyűrődések / creases)
3 800 HUF
3058425
42525
457
Slovakia
Postcards
T2/3
1913 Pöstyén-fürdő, Kúpele Piestany; Vág a fürdőkkel, csónakázók. Bernas L. kiadása / river, spa, boats (EK)
2 000 HUF
3058419
42526
457
Slovakia
Postcards
T2/3
1908 Pöstyén, Piestany; A fürdőkhöz vezető híd. Lampl Gyula kiadása / bridge to the spa
2 600 HUF
3053772
42527
457
Slovakia
Postcards
T3
Pöstyén, Pistyan, Piestany; Gyógyszálloda, Schultz Rezső, Pozsiczky Imre üzlete. Kohn Bernát kiadása / spa, hotel, shops + " A Pöstyéni Fürdőigazgatóság KISEGÍTŐ HADI KÓRHÁZA" (szakadt / tear)
3 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035