Music, Musical notes, Instruments

Number of items: 23

6 darab könnyűzenei témájú füzet
17610.

1 600 HUF
4,21
4,57
1899 Bp., Magyar Színház Kávéház, Dankó Pista Dalos Társaságának műsora, 4p
17611.

18 000 HUF
47,37
51,43
Ákos: Kottás album. Gitárkották. 2006. Kékkői Zalán (szerk.) Kiadói papírborítóval 107p.
17612.

2 000 HUF
5,26
5,71
cca 1930-1947 Vegyes német nyelvű kották (Lehár, Strauss, Kálmán Imre, stb.), össz. 8 db, közte illusztrált, art deco borítók. Változó állapotban, egy borító nélkül.
17613.

2 000 HUF
5,26
5,71
3 db régi, német nyelvű zenei könyv (kottákkal): Musikalischer Hausschatz der Deutschen. Eine Sammlung von über 1100 Liedern und Gesängen mit Singweisen und Klavierbegleitung. Leipzig, 1901, Adolph Schumann, VII+(1)+941 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé foltos, kijáró lapokkal. + Sang und Klang im XIX. u. XX. Jahrhundert: Ernstes und Heiteres aus dem Reiche der Töne. Berlin, é.n., Neufeld und Henius, XIV+384+(8) p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, belül nagyrészt jó állapotban. + Musikalische Edelsteine Band IV. Hamburg, é.n., Anton J. Benjamin, 214+(2) p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, néhány sérült lappal.
17614.

2 400 HUF
6,32
6,86
cca 1910 Kottagyűjtemény dekoratív illusztrált borítókkal
17616.

4 000 HUF
10,53
11,43
17617.

1 000 HUF
2,63
2,86
Régi gyermek tangóharmonika, hiányokkal, sérüléssel
17618.

4 000 HUF
10,53
11,43
26 db modern zongora kotta, zongoraiskola, Kodály, stb egyéb zenei kották, jó állapotban
17619.

5 000 HUF
13,16
14,29
17 db modern zongora kotta, kottagyűjtemény zongoraiskola, vegyes állapotban, egy-kettőben hiányzó lapok
17620.

5 000 HUF
13,16
14,29
Régi, réz kottatartó állvány, 120 cm
17621.

2 000 HUF
5,26
5,71
17622.

1 200 HUF
3,16
3,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF