Printed Materials

Number of items: 280

18055.

1 800 HUF
4,74
5,14
cca 1955 Ismerd meg hazádat - Aggteleki cseppkőbarlang. IBUSZ turisztikai kiadvány. Bp., Athenaeum-ny., 63 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, szétvált tűzéssel.
18056.

1 600 HUF
4,21
4,57
1956 Az Irodalmi Újság különkiadása a magyar írók kiáltványával október 23
18057.

3 000 HUF
7,89
8,57
1956-os újságok a forradalom híreivel, változó állapotban
18058.

2 800 HUF
7,37
8,00
35
1956 A melbournei olimpia, fekete-fehér fotókkal illusztrált ismertető kiadvány, 64 p.
18059.

2 400 HUF
6,32
6,86
1956 Forradalmi újsággyűjtemény, összesen kb. 30 db, közte 3 db induló számmal (I. évf. 1. sz.), vegyes állapotban
18060.

8 000 HUF
21,05
22,86
Vegyes, nagy 1956-os újság tétel + 1989 Nagy Imre és tsai újratemetéséről szóló Népszabadság kiadás
18062.

8 000 HUF
21,05
22,86
1956 2 db újság a forradalom napjaiból. Kis ujság nov 1. Népszava. nov 2.
18063.

1 600 HUF
4,21
4,57
1956-1995 18 db Közgazdász című lap, a Közgazdasági Egyetem lapja
18064.

1 000 HUF
2,63
2,86
1957 A Hungarista Mozgalom tájékoztató szolgálata c. folyóirat november-decemberi száma, benne az Út és Cél hungarista folyóirat betiltásának hírével és kapcsolódó írásokkal + 1958 Cél (az Út és Cél utódjaként megjelenő folyóirat) I. évf. 1. és 2. száma
18065.

1957 A Hungarista Mozgalom tájékoztató szolgálata c. folyóirat november-decemberi száma, benne az "Út és Cél" hungarista folyóirat betiltásának hírével és kapcsolódó írásokkal + 1958 Cél (az "Út és Cél" utódjaként megjelenő folyóirat) I. évf. 1. és 2. száma

1 800 HUF
4,74
5,14
1957 Az IBUSZ fizetővendéglátó-szolgálatának tájékoztatója. (Balaton és környéke, Aggtelek, Mátrafüred, Szilvásvárad, stb.) Bp., IBUSZ sajtó- és propaganda osztálya, 120 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval.
18066.

1 600 HUF
4,21
4,57
1958 Az IBUSZ külföldi társasutazásai (Szovjetunió, Csehszlovákia, Románia, Bulgária). Bp., Közlekedési Dokumentációs Vállalat (Franklin-ny.), 128 p. Kiadói papírkötés, a gerincen sérüléssel. Megjelent 5000 példányban.
18067.

2 400 HUF
6,32
6,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF