Printed Materials

Number of items: 280

1849. január 20. Veszprém, felszólítás Veszprém megye lakosaihoz, Fiáth Ferenc ideiglenes királyi biztos által kiadva
17895.

40 000 HUF
105,26
114,29
1857 Politikai ujdonságok III. évf. 46. sz., 1857. nov. 18., szerk.: Pákh Albert. Pest, Landerer és Heckenast-ny., 8 p., kissé sérült, ragasztott
17896.

1 600 HUF
4,21
4,57
1859 Sárospataki füzetek. Protestáns és tudományos folyóirat. Szerk.: Antalfi János, Árvai József. III. évfolyam. Sárospatak, 1859, Jäger Károly-ny., 202-296 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
17897.

2 000 HUF
5,26
5,71
cca 1860 Than Mór - Lotz Károly: A Pesti Vigadó épületébe tervezett freskók vázlatának leírása (Beschreibung der zum Pester Redoutengebäude entworfenen und in Fresken auszuführenden Skizzen). Német nyelvű, kőnyomatos sokszorosított irat, 2 sztl. lev.
17898.

8 000 HUF
21,05
22,86
cca 1860-1990 Vegyes reklám nyomtatványok számlák, fegyvertartási engedély, emlékív
17899.

3 000 HUF
7,89
8,57
1866 Miskolczi Értesítő VI. évf. 48. számának címlapja, 1866. nov. 29., rajta előérvénytelenített 1kr hírlapilleték bélyeggel. Üvegezett keretben, külső méret: 35x26 cm
17900.

4 000 HUF
10,53
11,43
cca 1936 Magas-Tátra utazási prospektus, belül térképpel
17901.

2 400 HUF
6,32
6,86
17902.

1 000 HUF
2,63
2,86
1878 Scientific American. An Illustrated Journal of Art, Science & Mechanics. Vol. XXXVIII. No. 1. New York, Munn & Co., 14 p. Angol nyelven. Sérült, hiányos borítóval, lapszéli ázásnyomokkal, az utolsó lap szakadt.
17903.

1 200 HUF
3,16
3,43
1885 Ekkel Elemér: Bereg- és Ugocsa megyei képes naptár 1885. évre. Beregszász, Havas Tivadar Könyvkereskedése. Kiadói papírkötés, megvisel állapotban, 6 Kr naptárbélyeggel
17904.

2 800 HUF
7,37
8,00
1889 Villák Franciaországban és Angliában, 3 db nagyméretű nyomat, az Architektonische Rundschau (Építészeti Szemle) c. folyóirat mellékletei, lapszéli sérülésekkel, 39,5x29 cm
17905.

1 600 HUF
4,21
4,57
cca 1890-1920 Papírrégiség tétel, 14 db, közte szentkép, Stühmer litho gyűjtőkártyák, 1896-os újévi üdvözlőlap, stb.
17906.

1 000 HUF
2,63
2,86
11

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF