19442. 459. Closed Online auction Books: History
3 000 HUF
0 HUF
1908 Archaeológiai Értesítő XXVIII. köt. 1., 3., 5. sz. 1908. feb. 15., junius 15., dec. 15. Szerk.: Hampel József. Bp., 1908, MTA. Kiadói papírkötések, szakadozott borítókkal, sérült gerincekkel.
Photo of the item taken by : nagy_andras