7 000 HUF
18,13 EUR, 20,00 USD
Alexander Sixtus von Reden: Az Osztrák-Magyar Monarchia. Történelmi dokumentumok a századfordulótól 1914-ig. Bp.-Salzburg, 1989, Széchenyi Kiadó - Druckhaus Nonntal Bücherdienst. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói műbőr-kötés, kissé sérült kiadói díszdobozban, facsimile dokumentum-mellékletekkel. Megjelent 5000 példányban.