2 800 HUF
22
Benedek Elek: A magyar nép múltja és jelene. II. kötet: A bölcsőtől a sírig. Bp., 1898., Athenaeum, 463+4 p.+ 17 t. Szövegközti és egészoldalas képekkel is gazdagon illusztrálva. Kiadói, festett, aranyozott, egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, egy lapon szakadással, 4 hiányzó táblával.