2 000 HUF
Benedek Elek: Nagy magyarok élete. Zrínyi Miklós (a költő és hadvezér.) Thököly Imre. Bp., 1906, Athenaeum. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, ceruzás aláhúzásokkal, foltos lapokkal, egy sérült lappal.