2 800 HUF
Dr. Csuday Jenő - Dr. Schönherr Gyula: A középkori intézmények bomlása és a renaissance. Nagy Képes Világtörténet VI. köt. Szerk.: Marczali Henrik. Bp.,én., Franklin - Révai. Számos képpel, műmelléklettel és térképpel illusztrált. Korabeli kopott félvászon-kötés, festett lapélekkel.