10 000 HUF
[Fejér György] Georgius Fejér: Index Codex Dilomaticus Hungariae ecclesiasticus ac civilis stripis Arpadianae. Studio et Opera Georgii Fejér bibliothecarii regii. Budae, 1930, Typis Typogr. Regiae Universitatis Ungaricae, 383 p. Latin nyelven. Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel.