7 000 HUF
Gelléri Mór: Hetven év a magyar ipar történetéből. Az Országos Iparegyesület működése 1842-1912. Bp., 1912, Országos Iparegyesület (Pesti Könyvnyomda Rt.), 958 p. Aranyozott egészvászon-kötésben, a borítón némi kopással, foltokkal, az elülső szennylap szakadt, egyébként jó állapotban, a címlapon tulajdonosi névbélyegzővel.