8 000 HUF
Gvadányi József: A világnak közönséges históriája. VIII. köt. Pozsony, 1809, Wéber Simon Péter, 1 (címkép) t. +2+1-292+4+293-296 p. Átkötött modern egészvászon-kötés, bekötött sérült, foltos papírborítókkal, javított címlappal, névbejegyzéssel, foltos lapokkal.