2 000 HUF
Kossuth Ferencz harmincz parlamenti beszéde. Életrajzi adatokkal kiséri: Hentaller Lajos. A beszédeket sajtó alá rendezte: Szatmári Mór. Bp., 1906, Kunossy, Szilágyi és Társa, 302 p. Szövegközi és egészoldalas képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, jó állapotban, a borítón némi kopással.