5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Waldapfel Eszter: A független magyar külpolitika 1848-1849. Bp., Akadémia. Megjelent 1000. példányban. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.